Türkçe - İngilizce
İngilizce - Türkçe
SÖZLÜK

Görüş ve
önerileriniz için
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Yurtdışı Eğitim, Londra Dil Okulları ve İngiltere Dil Eğitimi


Londra Dil Eğitimi

Yurtdışı dil eğitimi nedir diye tanimliyacak olursak:

Yurtdışı Eğitim, bir kisinin eğitim gormek icin yurtdışında bulunmasıdır. Yani, eğitim gormek üzere yurtdışına cikilmasina yurtdışı eğitim, eğitim almak üzere yurtdışına giden öğrenciye ise yurtdışı eğitim öğrencisi denmektedir.

Yurtdışı eğitim, amacına göre de farklılıklar gösterir. Yurtdışına dil eğitimi amacıyla bir dil okuluna gidilmesine "Yurtdışında Dil Eğitimi" denmektedir. Yurtdışı Dil Eğitimi sirasinda öğrenci, yurtdışındaki bir yurtdışı eğitim dil okuluna kaydini yaptırarak burada dil eğitimi alabilmektedir. Yurtdışı dil eğitimi istenilen ülkede istenilen dil seklinde yapilabilir. Türk öğrencileri ele alirsak Turk ogrenciler en çok ingilizce yurtdışı eğitim tercih etmektedirler.

İngilizce yurtdışı eğitiminde en popüler ülkeleri sıraliyacak olursak bunlar:

İngiltere,
Amerika,
Malta,
Kanada,
Avustralya,
Yeni Zelenda ve Güney Afrika seklinde derlenebilir.

Hepimizin tahmin edecegi uzere Yurtdisi Dil Egitimi dusunuyorsak ve bu dil secimimizde Ingilizce olacaksa ilk akla gelen ulke Ilgiltere sehirde Londra olmaktadir.

Eger dil ogrenmek istiyorsaniz ve buna imkaniniz var ise (once maddi sonra zaman bakimindan) mutlaka yurtdisinda egitim gormelisiniz bu belki imkanlara gore 1 ay olur, 3 ay olur yada yillik olur bunun hic onemi yok ancak su kesindir ki eger yurtdisinda egitim alirsaniz bunun farkini cok iyi anliyacaksiniz.

Yurtdışı eğitim ile ilgili sitemizde yer alan Londra Dil Okulları sayfamiz ile forum bolumumuzde yeralan Yurtdisi Egitim, Ingiltere'de Egitim ve Dil Okullari sayfalarimizi ziyaret edebilirsiniz


Google
Web
Londra Turu
Lütfen aşağıdaki listeden görmek istediğiniz web sitesini seçiniz.


Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Linkler | Hakkımızda | Reklam | Gizlilik Sözleşmesi
Copyright © 2007 Angora Design. All rights reserved.

Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS! Page copy protected against web site content infringement by Copyscape